Hakkımızda

Zirve Teknik & Baca Temizleme firması kurulduğu günden itibaren her zaman profesyonel hizmetler ile sektörün en iyisi olmayı başarmıştır. Güncel ekipmanlar ve kadromuz ile yaptığımız işleri titizlik ve kalite olarak en üst seviyede tutmayı başardık. Oluşabilecek en zorlu şartlarda bile, aldığımız önlemler, profesyonel ekipler ve teknolojik ekipmanlarla can ve mal kaybını en aza indirerek profesyonel hizmetler sağlamaktayız.

Kullandığımız teknolojik ekipmanlar ve kimyasal maddeler ile temizliğe önem verdiğimizi göstermekteyiz. Uzman ekibimiz ve mesleki eğitimlerini alan elemanlarımızla diğer firmalardan daha iyi hizmet vererek ve çözüm odaklı çalışarak müşterilerimizin güvenini ve memnuniyetini en üst seviyede tutmayı başararak Türkiye geneli hizmet vermeyi başardık.

Yaptığımız hizmetler sonucunda müşterilerimizin yasal sorumluluklarını ve periyodik bakımlarını yerine getirmekteyiz. Yapmış olduğumuz çalışmalarda müşterilerimiz daha hijyenik ve güvenilir bir ortamda çalışmalarına devam etmektedir ve bu sayede gıda zehirlenmeleri başta olmak üzere insan sağlığını tehdit edebilecek her türlü unsurun sıfıra indirilmesini sağlamaktayız.

Müşterilerimizin güven ve memnuniyet garantisini benimseyen yönetimimiz, her zaman güler yüzlü ve kaliteli hizmet anlayışından asla taviz vermemektedir.


Siz değerli müşterilerimizin olası ve acil durumlarda bize hızla ulaşması için 7/24 hizmet vermekte olup, Türkiye geneli randevulu çalışmalar yapmaktayız.

AVM, Sanayi Tesisleri, Restoranlar, Oteller, Fabrikalar, Havalandırma Alanları, Konutlar ve Gıda üretim ve pişirimin olduğu her alanda hizmet vermekteyiz.

Zirve Teknik Baca Temizleme, dün olduğu gibi, bugün de insan sağlığının, kaliteli hizmetin, müşteri memnuniyetinin yanında...