Tıkalı Baca Açma

Zirve Teknik ve Baca Temizleme olarak evlerimizden işyerlerine, restoranlardan fabrikalara kadar hayatın her alanında kullanılan ısıtma sistemleri tahliye unsurlarını temizliyor, tıkanıklıkları açıyor, can ve mal güvenliğini tehdit eden olası tehlikelerin önüne geçiyoruz.

Restoran, AVM, işyeri veya fabrika… Her biri için ayrı bir baca tipi ve her baca tipi için de ayrı tıkanıklık açma yöntemleri bulunmaktadır. Bacanızla ilgisi sorunlar yaşadığınızda ilk yapmanız gereken işin uzmanından profesyonel destek almaktır. Zira baca, lavabo ve tuvalet giderleri gibi birkaç kimyasalla açılan yapıda değildir.

Baca tıkanıklıkları zehirlenme, boğulma, gıda zehirlenmesinden başlayıp yangınla sonuçlanan pek çok tehlikeye davetiye çıkarmakta ve bunu yaparken asla haber vermemektedir. Ansızın gerçekleşen bu tip olaylar aslında sanıldığı gibi birden olmamakta, baca temizliği yapılmadıkça içinde kurum, pislik ve zararlı kimyasallar birikmekte ve giderek bacanın tıkanmasına sebep olmaktadır.

Baca tıkanıklıklarında doğru çözüm baca tıkanmadan düzenli aralıklarla uzmanlardan destek alıp, temizlik yaptırmakla mümkündür. Zirve Teknik ve Baca olarak uzman ekiplerimizle, 7/24 hizmet sağlıyor ve teknolojik ekipmanlarımızla kırmadan dökmeden tıkanmış bacalarınızı açıyor, tıkanıklık oluşmasın diye de düzenli olarak bakım ve temizlik işlemlerini üstleniyoruz.


Uzman Ekipler

Profesyonel Hizmet

Teknolojik Cihazlar

7/24 Ulaşım

Sağlıklı Çözümler

Uygun Fiyatlar

Müşteri Memnuniyeti


Can ve mal kaybı yaşamadan önce muhakkak bacanızı temizletin ve düzenli bakım yaptırın. Detaylı bilgi için bizimle hemen iletişime geçin.