HAVALANDIRMA SİSTEMLERİ
Havalandırma Sistemi konusunda uzman ekibimiz ile sizlere hızlı ve kaliteli hizmet vererek çalışıyoruz. İstanbul Havalandırma Sistemleri başta olmak üzere tüm Türkiye’de aktif olarak çalışmaktayız.

Sektörün öncülerinden olmayı hedefleyen kurulduğu günden itibaren güler yüzlü, tecrübeli ve profesyonel çalışanlarımızla sektörde büyümeyi hedefleyen ve kaliteli hizmet anlayışını benimsemekteyiz. Sektördeki havalandırma sistemlerinde gücümüzü en iyi şekilde yansıtmak, teknolojik hizmetimizi müşterilerimizin istekleri koşulsuz karşılamaktayız ve müşteri memnuniyeti sağlamayı hedeflemekteyiz. Ürün ve müşteri isteklerini doğrudan dinleyip çözüme ulaştırmak, güvenilir ve tercih edilen bir marka olmayı sürdürmekteyiz.
Davlunbaz Havalandırma Sistemleri
Endüstriyel havalandırma, davlumbaz sistemleri hizmetleri ile satın alan odaklı bir çalışma yürüten firmamız, yılların tecrübe ve deneyimi ile her daim hizmetlerinde kaliteli işçilikle imalat, satış ve montaj yapmayı devam ettirmektedir. Davlumbaz sistemleri hizmetimizde endüstri tipi davlumbaz ekipmanlarının satışı, bakım ve onarımını gerçekleştirmekteyiz. Profesyonel ekibimiz ile yürüttüğümüz çalışmalar neticesinde, her alanda gereksinim duyulan davlumbaz sistemlerine yenilikler katmaktayız.
Davlumbaz Havalandırma Nedir Davlumbaz havalandırma sistemleri Mutfaklarındaki yemek kokusunun eve yayılmasından şikayetçi olan bir çok insan için çözüm niteliğine davlumbaz denir. Davlumbaz havalandırma sistemleri sahip olduğu teknoloji sayesinde kirlenmiş havayı içine çekerek bunu havalandırma sistemine aktarır ve bu kirli havayı içinde temizler. Yalnızca havayı temizlemekle kalmayan davlumbaz, artık ısının ve kullanıma bağlı oluşan nemin filtrelenip atılmasına da yardımcı olur. Böylece evin içinde oluşan kirli hava yerini temiz havaya bırakmış olur. Davlumbazların daha verimli çalışabilmeleri için kirli havanın odak noktasına koyulmaları verimli olacaktır. Bu yüzden genellikle mutfak ocaklarının üstünde tercih edilen davlumbaz, böylece yangın risklerini de en aza indirerek şahısların can ve mal güvenliği koşullarının artmasını da sağlamaktadır.
Havalandırma Kanal ve Fanları
Havalandırma Kanal ve Fanları
Havalandırma kanal ve fanları;Fanlar havalandırma sistemlerini en ehemmiyetli parçalarından birisidir. Yaşamımızın pek çok alanında lüzumlu havalandırmayı sağlama için kullanılır.
Karbon Filtre Uygulamaları
Karbon Filtre Uygulamaları
Karbon Filtre uygulamaları;Karbon filtre sistemleri gaz, akışkan ve katı maddeleri uzman bir şekilde sürüklemekte ve yüzeyde ince bir film katmanı oluşturmaktadır. Başka bir deyişle bu maddeleri absorbe edebilmektedir.
Isıtma ve Soğutma Sistemleri
Isıtma ve Soğutma Sistemleri
Isıtma Ve Soğutma Sistemleri;Kullanılan mekanların istenen sıcaklıkta tutabilmesi için iç ortamdan dış ortama çevreye olan ısı kaybının karşılanması ile çalışan sistemlerdir.